НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
"КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
ФАКУЛЬТЕТ ЕЛЕКТРОЕНЕРГОТЕХНІКИ ТА АВТОМАТИКИ

КАФЕДРА ТЕХНІКИ І ЕЛЕКТРОФІЗИКИ ВИСОКИХ НАПРУГ

Запрошує абітурієнтів до навчання за спеціальністю 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" (спеціалізація "Техніка та електрофізика високих напруг")

Українська Русский English

Кафедра здійснює підготовку фахівців для електроенергетичного сектору України з 1954 року

Вступ на 1-й курс (за сертифікатами ЗНО)

Спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" (спеціалізація "Техніка та електрофізика високих напруг")

Абітурієнти! Якщо ви щойно закінчили школу, вже одержали атестат про повну загальну середню освіту та складаєте або вже склали Зовнішнє незалежне оцінювання, саме час обрати майбутню професію. Ви будете вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує вас до навчання по спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" за спеціалізацією "Техніка та електрофізика високих напруг"!

В сучасному світі передача електричної енергії від електростанцій до великих міст та промислових центрів здійснюється тільки на змінному або постійному струмі високої напруги. Тому випускників спеціалізації "Техніка та електрофізика високих напруг" потребує енергетика будь-якої країни. Наші випускники вже успішно працюють в Україні, країнах Євросоюзу, США, Близького Сходу та Азії. Ваше навчання буде присвячене новим тенденціям в галузі електроенергетики. За результатами навчання ви одержите диплом про повну вищу освіту та право продовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО:

Перелік конкурсних предметів Вага предметів сертифікату ЗНО Вага атестату про повну загальну середню освіту Вага балу за успішне закінчення підготовчих курсів Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або для зарахування на навчання поза конкурсом
1. Українська мова та література 0,2 0,05 0,05 100
2. Математика* 0,5 0,05 0,05 Один із фахових не менше ніж 125 за умови, що інший не менше за 100
3. Фізика* або Іноземна мова* (англійська, французька, німецька та іспанська мови) 0,2 0,05 0,05 Один із фахових не менше ніж 125 за умови, що інший не менше за 100
* – фахові конкурсні предмети

Пам’ятайте, що У 2018 році приймаються результати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов, результати яких приймаються лише із сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Сертифікат факультету довузівської підготовки (ФДП)

Якщо ви маєте сертифікат ФДП, то бали сертифікату ФДП будуть додаватись електронно через ваш особистий кабінет. Ваш бал у сертифікаті ФДП буде автоматично помножений на коефіцієнт 0,05, таким чином ви можете одержати до 10 балів відповідно (100% = 200 балам, 5% — 10 балів відповідно).

Офіційні документи

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2018 році. Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із твоїми можливостями для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2018 році.

Положення про Приймальну комісію КПІ ім. Ігоря Сікорського. Всі нормативні відомості про Приймальну комісію Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», її склад, принципи та засади роботи.

Положення про випускників системи довузівської підготовки. Вся інформація про вступників, які закінчили систему довузівської підготовки у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», та досягли особливих успіхів у навчанні й одержали сертифікати.

Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році.

Додаток 4 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році.

Корисні посилання

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії. Розклад роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського під час прийому документів.

F.A.Q. Відповіді на питання, які найбільш часто задають вступники до КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Як доїхати? До станції метро «Політехнічний інституту», до зупинки громадського транспорту «вул.Польова» (1, 3 швидкісний трамвай) або до зупинки «Політехнічний інститут» тролейбусами, автобусами й маршрутними таксі, що прямують проспектом Перемоги (тролейбус №5, автобус № 31, маршрутні таксі). Вулиця Політехнічна — пішохідна. Залишити транспорт можна на спеціалізованих стоянках.

Контактна інформація

Адреса Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського: Україна, 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16.
Телефон: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46
Сайт приймальної комісії: http://pk.kpi.ua/
Email: pk@kpi.ua
Приймальна комісія для іноземних громадян знаходиться в 31 корпусі (вул. Металістів, 5-А).
Сайт приймальної комісії для іноземних громадян: http://istudent.kpi.ua

Адреса Відбіркової комісії Факультету електроенерготехніки та автоматики: Україна, 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімната 146 (4-й поверх).
Телефон гарячої лінії з питань вступу: (+380 44) 204-85-77, (+380 99) 030-96-63
Email: peretyatko.julia@gmail.com