НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
"КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ імені ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
ФАКУЛЬТЕТ ЕЛЕКТРОЕНЕРГОТЕХНІКИ ТА АВТОМАТИКИ

КАФЕДРА ТЕОРЕТИЧНОЇ ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ

Запрошуємо до навчання за спеціальністю 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"
Спеціалізація "ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНІ ПРИСТРОЇ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЧНІ КОМПЛЕКСИ"

В 2018 році кафедра відкриває набір на навчання бакалаврів, магістрів та докторів філософії!

Вступ на 5-й курс (магістратура)

Спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" (спеціалізація "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси")

Якщо ви хочете продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ви можете вступити до КПІ ім. Ігоря Сікорського на 5 курс. Ви будете здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра.

Ступінь магістра по спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" (спеціалізація "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси") передбачає більш глибоке засвоєння теоретичного матеріалу та підготовку студентів до науково-дослідної діяльності в Україні та іноземних університетах-партнерах. Саме магістри визначають розвиток енергетичного сектору в майбутньому.

Крім того, наша кафедра співпрацює з кафедрою промислового маркетингу. Тому, якщо після завершення університету ви збираєтесь стати менеджером з продажу електротехнічного обладнання, або створити свою власну енергетичну компанію - знання як технік продажів так і електротехніки буде вашою величезною перевагою!

Ви продовжуєте навчання за тією ж спеціальністю? Тоді вам потрібно подати документи з 2 липня по 3 серпня та скласти вступні випробування (перший етап випробувань – з 7 липня по 14 липня, другий етап – з 4 серпня по 10 серпня). Таких випробувань два – вступне фахове випробування та іноземна мова.

Ви вирішили змінити фах після одержання диплому бакалавра? Тоді вам потрібно подати документи з 2 липня по 3 серпня та скласти основні вступні випробування (перший етап випробувань – з 7 липня по 14 липня, другий етап – з 4 серпня по 10 серпня) та додаткове випробування з фаху, щоб визначити, чи зможете ви опановувати обрану програму підготовки. Не вагайтесь, попит на електроенергію в світі зростає з кожним роком і в подальшому навряд чи буде знижуватися. Технічні фахівці, і передусім енергетики, завжди затребувані на ринку праці.

Перелік документів для вступу:

- паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії);
- диплом бакалавра (оригінал та копії);
- додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії);
- творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю);
- військовий документ (для хлопців; оригінал та копії);
- ідентифікаційний код (оригінал та копії);
- шість фотографій.
Копії завіряються у відбірковій комісії Факультету електроенерготехніки та автоматики за наявності оригіналу. Для подання документів у відбірковій комісії Факультету електроенерготехніки та автоматики потрібно залишити копії документів.

Програми комплексних фахових випробувань

Програма комплексного фахового випробування для вступу на програму підготовки магістра за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка у 2018 р.
Програма додаткового випробування для вступу на програму підготовки магістра за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка у 2018 р.

Програма вступного випробування з іноземної мови

Програма вступного випробування з іноземної мови професійного спрямування для вступу на освітнью програму підготовки магістра у 2018 р.

Офіційні документи

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2018 році. Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із твоїми можливостями для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2018 році.
Положення про Приймальну комісію КПІ ім. Ігоря Сікорського. Всі нормативні відомості про Приймальну комісію Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», її склад, принципи та засади роботи.
Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» у 2018 році. Всі правові положення та нормативні засади вступу на 5 курс та на основі диплому «молодшого спеціаліста» — строки, перелік документів, розрахунок рейтингу для майбутніх вступників.
Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році.
Додаток 4 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році.

Корисні посилання

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії. Розклад роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського під час прийому документів.
F.A.Q. Відповіді на питання, які найбільш часто задають вступники до КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Як доїхати? До станції метро «Політехнічний інституту», до зупинки громадського транспорту «вул.Польова» (1, 3 швидкісний трамвай) або до зупинки «Політехнічний інститут» тролейбусами, автобусами й маршрутними таксі, що прямують проспектом Перемоги (тролейбус №5, автобус № 31, маршрутні таксі). Вулиця Політехнічна — пішохідна. Залишити транспорт можна на спеціалізованих стоянках.
Сайт приймальної комісії для іноземних громадян: http://istudent.kpi.ua
Email Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»: pk@kpi.ua
Телефон Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46

Контактна інформація

Адреса Відбіркової комісії Факультету електроенерготехніки та автоматики: Україна, 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімната 146 (4-й поверх).
Телефон гарячої лінії з питань вступу: (+380 44) 204-85-77, (+380 99) 030-96-63, (+38 050) 682-80-07
Email: peretyatko.julia@gmail.com