НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
"КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
ФАКУЛЬТЕТ ЕЛЕКТРОЕНЕРГОТЕХНІКИ ТА АВТОМАТИКИ

КАФЕДРА ТЕХНІКИ І ЕЛЕКТРОФІЗИКИ ВИСОКИХ НАПРУГ

Запрошує абітурієнтів до навчання за спеціальністю 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" (спеціалізація "Техніка та електрофізика високих напруг")

Українська Русский English

Кафедра здійснює підготовку фахівців для електроенергетичного сектору України з 1954 року

Методичні вказівки

В даному розділі розміщені методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Техніка високих напруг" (для студентів факультету електроенерготехніки та автоматики) та ряду дисциплін для спеціалізації "Техніка і електрофізика високих напруг" (для студентів кафедри). В даном розділі також розміщені методичні матеріали для проведення практичних занять з дисциплін кафедри.

Для перегляду потрібних методичних вказівок безпосередньо в браузері, клацніть на відповідному посиланні лівою кнопкою миші. Вибрані вами методичні вказівки відкриються в тому самому вікні або в новій вкладці, в залежності від того який браузер використовується та як налаштована його робота.

Якщо ви бажаєте завантажити методичні вказівки на свій комп'ютер, клацніть на відповідному посиланні правою кнопкою миші, і виберіть із контекстного меню, що з’явиться команду "Сохранить по ссылке…" або "Сохранить объект как…" в залежності від того який браузер використовується.

Методичні вказівки до виконання економічної частини дипломного проекту (дипломної роботи) за розділом «Маркетинг високовольтного обладнання» для студентів спеціальності 7.05070104 «Техніка та електрофізика високих напруг» усіх форм навчання / Уклад.: В.О. Бржезицький, С.О. Солнцев, О.В. Зозульов, Т.О. Царьова; під ред. В.М. Козюри, В.В. Стадніченка. – К.: НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського", 2016. – 21 с.
 
Бржезицький В.О. Вимірювання високих напруг і великих струмів: навчальний посібник для студентів спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» спеціалізації «Техніка та електрофізика високих напруг» / В.О. Бржезицький, О.Р. Проценко, М.Ю. Лапоша; ред. В.М. Козюра. – Київ: КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2016. – 133 с.
 
Застосування електричних і магнітних полів у промисловому та сільськогосподарському виробництві. Ч. 2. Технології, засновані на силовій дії електричних і магнітних полів: навчальний посібник з дисципліни «Застосування електричних і магнітних полів у промисловому та сільськогосподарському виробництві» для напрямів підготовки (спеціальностей): 6.050701 «Електротехніка та електротехнології», спеціальність «Техніка і електрофізика високих напруг» // НТУУ «КПІ»; уклад.: В.О. Бржезицький, В.В. Козюра, В.М. Козюра; ред. О.Р. Проценко. – Київ: НТУУ «КПІ», 2016. – 119 c.
 
Абрамов В.Б. Приймальні та експлуатаційні випробування електроустаткування: навчальний посібник / В.Б. Абрамов, В.О. Бржезицький, О.Р. Проценко; ред. В.М. Козюра. – Київ: НТУУ «КПІ», 2015. – 218 с.
 
Техніка високих напруг: Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт для студентів факультету електроенерготехніки та автоматики / Уклад. : В.О. Бржезицький, В.Б. Абрамов, В.М. Козюра, О.Р. Проценко, В.І. Хомініч, В.О. Шостак, І.М. Маслюченко. – К.: НТУУ "КПІ", 2011. – 85 с.
 
Техніка і електрофізика високих напруг: Частина І: Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт для студентів напряму підготовки 6.050701 "Електротехніка та електротехнології", спеціальності "Техніка і електрофізика високих напруг" / Уклад.: Шостак В.О., Козюра В.М., Хомініч В.І., Абрамов В.Б. – К.: НТУУ «КПІ», 2011. – 62 с.
 
Техніка і електрофізика високих напруг: Частина ІІ: Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт для студентів напряму підготовки 6.050701 "Електротехніка та електротехнології", спеціальності "Техніка і електрофізика високих напруг" / Уклад.: Шостак В.О., Проценко О.Р. – К.: НТУУ «КПІ», 2011. – 70 с.
 
Техніка і електрофізика високих напруг: Частина ІІI: Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт для студентів напряму підготовки 6.050701 "Електротехніка та електротехнології" / Уклад. Бржезицький В.О., Соколовський С.А. – К.: НТУУ "КПІ", 2011. – 120 с.
 
Методи розрахунку і аналізу електричних полів в високовольтних конструкціях і апаратах : метод. вказівки до викон. розрахункової роботи з дисц. для студ. напряму підготов. 6.050701 «Електротехніка та електротехнології» / Уклад. : Є. О. Троценко, І. М. Маслюченко. - К.: НТУУ «КПІ», 2015. - 36 c.