НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
"КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
ФАКУЛЬТЕТ ЕЛЕКТРОЕНЕРГОТЕХНІКИ ТА АВТОМАТИКИ

КАФЕДРА ТЕХНІКИ І ЕЛЕКТРОФІЗИКИ ВИСОКИХ НАПРУГ

Запрошує абітурієнтів до навчання за спеціальністю 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" (спеціалізація "Техніка та електрофізика високих напруг")

Українська Русский English

Кафедра здійснює підготовку фахівців для електроенергетичного сектору України з 1954 року

Абітурієнти-2018!

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" та Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошують вас до навчання на Кафедрі техніки і електрофізики високих напруг!

В сучасному світі передача електричної енергії від електростанцій до великих міст та промислових центрів здійснюється тільки на змінному або постійному струмі високої напруги. Тому випускників спеціалізації "Техніка та електрофізика високих напруг" потребує енергетика будь-якої країни. Наші випускники вже успішно працюють на керівних та інженерних посадах в Україні, країнах Євросоюзу, США, Близького Сходу та Азії.

Обирайте навчання за спеціальністю 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" по спеціалізації "Техніка та електрофізика високих напруг". Попит на електроенергію в світі зростає з кожним роком і в подальшому навряд чи буде знижуватися. Технічні фахівці, і передусім енергетики, завжди затребувані на ринку праці.

Кафедра забезпечує підготовку фахівців на бюджетній та контрактній основі за денною та заочною формами навчання за освітніми ступенями:

Освітій ступінь "Бакалавр". На навчання приймаються особи з повною загальною середньою освітою.

Освітній ступінь "Магістр". На навчання приймаються особи, які здобули освітній ступінь бакалавра відповідного напряму.

Після завершення навчання випускники отримують диплом про вищу освіту державного зразка, а також додаток до диплома про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT). Випускники освітнього ступеня "Магістр" мають право навчання за конкурсом в аспірантурі для здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD)

Студенти кафедри мають можливість навчатись в інституті військової підготовки, а також паралельно отримувати другу вищу освіту (на контрактній основі), наприклад, економічного або юридичного профілю тут же при Університеті. Студентам з інших міст та сіл України надається гуртожиток.

Уважно ознайомтесь з Правилами прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2018 році, розміщеними тут.

КООРДИНАТИ В ПРИЙМАЛЬНІЙ КОМІСІЇ:
16-й корпус КПІ ім. Ігоря Сікорського, 4-й поверх, кімната 146,
Спеціальність: 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка",
Спеціалізація: "Техніка та електрофізика високих напруг",
Телефони для довідок: (+38 044) 204 82 35; (+38 067) 748 47 12

Image 1 Приймальна комісія 16 корпус Image 2 Приймальна комісія Карта