НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
"КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ імені ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
ФАКУЛЬТЕТ ЕЛЕКТРОЕНЕРГОТЕХНІКИ ТА АВТОМАТИКИ

КАФЕДРА ТЕОРЕТИЧНОЇ ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ

Спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"

Освітня програма підготовки "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси"

В 2018 році кафедра відкриває набір на навчання бакалаврів, магістрів та докторів філософії!

Вступ на 1-й курс (за сертифікатами ЗНО)

Спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" (спеціалізація "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси")

Абітурієнти! Якщо ви щойно закінчили школу, вже одержали атестат про повну загальну середню освіту та складаєте або вже склали Зовнішнє незалежне оцінювання, саме час обрати майбутню професію. Ви будете вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує вас до навчання по спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" за спеціалізацією "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси"!

Обирайте навчання за новою спеціалізацією. Електротехнічі пристрої використовуються практично в кожному виді діяльності, незалежно від його близькості до технічних робіт. Попит на електротехнічну продукцію зростає з кожним роком і в подальшому не буде знижуватися. Технічні фахівці, і передусім енергетики, будуть завжди затребувані. Ваше навчання буде присвячене новим тенденціям в галузі електроенергетики. За результатами навчання ви одержите диплом про повну вищу освіту та право продовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти конкурсний бал розраховується за формулою:

Конкурсний бал (КБ) = К1*П1 + К2*П2 + К3*П3 + К4*А + К5*ОУ, де П1, П2 – оцінки зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів з першого та другого конкурсних предметів; П3 – оцінка зовнішнього незалежного оцінювання, вступного іспиту або творчого конкурсу з третього конкурсного предмета; А – середній бал документа про повну загальну середню освіту, переведений в шкалу від 100 до 200 балів відповідно до таблиці переведення середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, в шкалу 100-200, ОУ – бал за успішне закінчення системи довузівської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського (додаток 5). К1 = 0,2 ( українська мова та література), К2 = 0,5 (математика) та К3 = 0,2 (фізика або іноземна мова), К4 =0,05 (вага атестату про повну загальну середню освіту), К5 = 0,05 (Вага бала за успішне закінчення підготовчих курсів)(конкурсні коефіцієнти).

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО:

Спеціальність ОС бакалавра

Перелік конкурсних предметів (вступних випробувань, творчих конкурсів)  та їх коефіцієнти

Вага атестату про повну загальну середню освіту

Вага бала за успішне закінчення підготовчих курсів ЗВО

Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або для зарахування на навчання за квотою

Код

Назва

141

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Українська мова та література 0,2

0,05

0,05

100

Математика 0,5

Один не менше 125 за умови, що інший не менше 100

Фізика 0,2 або Іноземна мова 0,2

Один не менше 125 за умови, що інший не менше 100

Особам, які є членами збірних команд України, які брали участь у міжнародних олімпіадах (відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України), Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх (за подання Мінмолодьспорту України) зараховуються оцінки по 200 балів з двох вступних випробувань за вибором вступника.

Призерам (особам, нагородженим дипломами І-ІІІ ступенів) IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2018 року з базових предметів, призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України 2018 року останній доданок встановлюється рівним 10, а якщо КБ вступника при цьому перевищує 200, то він встановлюється таким, що дорівнює 200. Інформацію про них Приймальна комісія отримує з Єдиної бази.

Учасникам Всеукраїнської олімпіади КПІ ім. Ігоря Сікорського для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей 141 (в разі її проведення), можуть нараховуватись додаткові бали до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета при розрахунку конкурсного бала в КПІ ім. Ігоря Сікорського в обсязі від 1 до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет.

Остаточно конкурсний бал множиться на галузевий (ГК) та сільський (СК) коефіцієнти шляхом його множення на їх добуток, причому:

ГК дорівнює 1,02 для поданих заяв з пріоритетністю 1 та 2 на спеціальності (спеціалізації), які передбачені в додатку 2 до Умов прийому, та 1,00 в інших випадках;

СК дорівнює 1,02 для осіб, зареєстрованих у селах не менше двох років до дня завершення подання заяв про вступ та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу, та 1,00 в інших випадках.

Якщо після множення конкурсний бал перевищує 200, то він встановлюється таким, що дорівнює 200.

Додаткові бали до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета при розрахунку конкурсного бала в КПІ ім. Ігоря Сікорського в обсязі від 1 до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет.

Остаточно конкурсний бал множиться на галузевий (ГК) та сільський (СК) коефіцієнти шляхом його множення на їх добуток, причому:

ГК дорівнює 1,02 для поданих заяв з пріоритетністю 1 та 2 на спеціальності (спеціалізації), які передбачені в додатку 2 до Умов прийому, та 1,00 в інших випадках;

СК дорівнює 1,02 для осіб, зареєстрованих у селах не менше двох років до дня завершення подання заяв про вступ та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу, та 1,00 в інших випадках.

Якщо після множення конкурсний бал перевищує 200, то він встановлюється таким, що дорівнює 200.

Пам’ятайте, що У 2018 році приймаються результати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов, результати яких приймаються лише із сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Сертифікат факультету довузівської підготовки (ФДП)

Якщо ви маєте сертифікат ФДП, то бали сертифікату ФДП будуть додаватись електронно через ваш особистий кабінет. Ваш бал у сертифікаті ФДП буде автоматично помножений на коефіцієнт 0,05, таким чином ви можете одержати до 10 балів відповідно (100% = 200 балам, 5% — 10 балів відповідно).

Офіційні документи

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2018 році. Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із твоїми можливостями для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2018 році.
Положення про Приймальну комісію КПІ ім. Ігоря Сікорського. Всі нормативні відомості про Приймальну комісію Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», її склад, принципи та засади роботи.
Положення про випускників системи довузівської підготовки. Вся інформація про вступників, які закінчили систему довузівської підготовки у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», та досягли особливих успіхів у навчанні й одержали сертифікати.
Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році.
Додаток 4 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році.

Корисні посилання

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії. Розклад роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського під час прийому документів.
F.A.Q. Відповіді на питання, які найбільш часто задають вступники до КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Як доїхати? До станції метро «Політехнічний інституту», до зупинки громадського транспорту «вул.Польова» (1, 3 швидкісний трамвай) або до зупинки «Політехнічний інститут» тролейбусами, автобусами й маршрутними таксі, що прямують проспектом Перемоги (тролейбус №5, автобус № 31, маршрутні таксі). Вулиця Політехнічна — пішохідна. Залишити транспорт можна на спеціалізованих стоянках.
Сайт приймальної комісії для іноземних громадян: http://istudent.kpi.ua
Email Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»: pk@kpi.ua
Телефон Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46

Контактна інформація

Адреса Відбіркової комісії Факультету електроенерготехніки та автоматики: Україна, 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімната 146 (4-й поверх).
Телефон гарячої лінії з питань вступу: (+380 44) 204-85-77, (+380 99) 030-96-63, (+38 050) 682-80-07
Email: peretyatko.julia@gmail.com