toe209@gmail.com
+380506828007

Вступ на 5-й курс (магістратура)

img

Вступ на 5-й курс (магістратура)

Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Якщо ви хочете продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ви можете вступити до КПІ ім. Ігоря Сікорського на 5 курс. Ви будете здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра.

Ступінь магістра по спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" (освітня програма підготовки "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси") передбачає більш глибоке засвоєння теоретичного матеріалу та підготовку студентів до науково-дослідної діяльності в Україні та іноземних університетах-партнерах. Саме магістри визначають розвиток енергетичного сектору в майбутньому.

Крім того, наша кафедра співпрацює з кафедрою промислового маркетингу. Тому, якщо після завершення університету ви збираєтесь стати менеджером з продажу електротехнічного обладнання, або створити свою власну енергетичну компанію - знання як технік продажів так і електротехніки буде вашою величезною перевагою!

Ви продовжуєте навчання за тією ж спеціальністю?

Тоді вам потрібно подати документи з 1 липня по 2 серпня та скласти вступні випробування (перший етап випробувань – з 5 липня по 9 липня, другий етап – з 5 серпня по 9 серпня). Таких випробувань два – вступне фахове випробування та іноземна мова.

Ви вирішили змінити фах після одержання диплому бакалавра?

Тоді вам потрібно подати документи з 1 липня по 2 серпня та скласти основні вступні випробування (перший етап випробувань – з 5 липня по 9 липня, другий етап – з 5 серпня по 9 серпня) та додаткове випробування з фаху, щоб визначити, чи зможете ви опановувати обрану програму підготовки. Не вагайтесь, попит на електроенергію в світі зростає з кожним роком і в подальшому навряд чи буде знижуватися. Технічні фахівці, і передусім енергетики, завжди затребувані на ринку праці.

Перелік документів для вступу:

 • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)
 • диплом бакалавра (оригінал та копії)
 • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)
 • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за спеціальністю 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка")
 • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
 • ідентифікаційний код (оригінал та копії)
 • шість фотографій

Копії завіряються у відбірковій комісії Факультету електроенерготехніки та автоматики за наявності оригіналу. Для подання документів у відбірковій комісії Факультету електроенерготехніки та автоматики потрібно залишити копії документів.

Програми комплексних фахових випробувань

Програма комплексного фахового випробування для вступу на програму підготовки магістра за спеціальністю "141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" у 2019 році

Скачати файл

Програма додаткового випробування для вступу на програму підготовки магістра за спеціальністю "141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" у 2019 році

Скачати файл

Програма вступного випробування з іноземної мови

Програма вступного випробування з іноземної мови професійного спрямування для вступу на освітнью програму підготовки магістра у 2019 році

Скачати файл

Програма вступного випробування для іноземних студентів

Program of admission to magistracy for foreign entrants on specialization "Electrotechnical devices and electrotechnological complexes", Faculty of electrical engineering and automation

Скачати файл

Additional program of admission to magistracy for foreign entrants on specialization "Electrotechnical devices and electrotechnological complexes", Faculty of electrical engineering and automation

Скачати файл

Офіційні документи

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2019 році (основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із твоїми можливостями для вступу до Університету у 2019 році.

Скачати файл

Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» у 2019 році

Скачати файл

Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році

Скачати файл

Додаток 4 до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році

Скачати файл

Положення про Приймальну комісію КПІ ім. Ігоря Сікорського

Скачати файл

Наші координати в приймальній комісії:

16-й корпус КПІ ім. Ігоря Сікорського, 4-й поверх, кімната 146, Галузь знань: 14 "Електрична інженерія", спеціальність: 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітня програма підготовки: "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси".

Телефони для довідок:

 • +380506828007
 • +380957922874
 • +380442048239
 • +380442048235
 • +380442049061