toe209@gmail.com
+380506828007

Навчальні плани

img

Навчальні плани

Навчальні плани підготовки бакалавра (денна форма навчання)

Навчальний план (перехідний) підготовки бакалавра з галузі знань 14-Електрична інженерія за спеціальністю 141-Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за освітньо-професійною програмою (спеціалізацією) "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси", Денна, 2018.

Скачати файл

Навчальний план підготовки бакалавра з галузі знань 14-Електрична інженерія за спеціальністю 141-Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за освітньо-професійною програмою (спеціалізацією) "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси", Денна, 2019.

Скачати файл

Інтегрований навчальний план підготовки бакалавра з галузі знань 14-Електрична інженерія за спеціальністю 141-Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за освітньо-професійною програмою (спеціалізацією) "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси", Денна, 2019.

Скачати файл

Навчальні плани підготовки бакалавра (заочна форма навчання)

Навчальний план підготовки бакалавра з галузі знань 14-Електрична інженерія за спеціальністю 141-Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за освітньо-професійною програмою (спеціалізацією) "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси", Заочна, 2019.

Скачати файл

Навчальні плани підготовки бакалавра (англомовні)

Англомовний навчальний план підготовки бакалавра з галузі знань 14-Електрична інженерія за спеціальністю 141-Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за освітньо-професійною програмою (спеціалізацією) "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси", Денна, 2019.

Скачати файл

Навчальні плани підготовки магістра (денна форма навчання)

Навчальний план підготовки магістра з галузі знань 14-Електрична інженерія за спеціальністю 141-Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за освітньо-професійною програмою магістерської підготовки (спеціалізацією) "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси", Денна, 2019.

Скачати файл

Навчальний план підготовки магістра з галузі знань 14-Електрична інженерія за спеціальністю 141-Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за освітньо-науковою програмою магістерської підготовки (спеціалізацією) "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси", Денна, 2019.

Скачати файл

Навчальні плани підготовки магістра (заочна форма навчання)

Навчальний план підготовки магістра з галузі знань 14-Електрична інженерія за спеціальністю 141-Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за освітньо-професійною програмою магістерської підготовки (спеціалізацією) "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси", Заочна, 2019.

Скачати файл

Навчальний план підготовки магістра з галузі знань 14-Електрична інженерія за спеціальністю 141-Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за освітньо-науковою програмою магістерської підготовки (спеціалізацією) "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси", Заочна, 2019.

Скачати файл

Навчальні плани підготовки магістра (англомовні)

Англомовний навчальний план підготовки магістра з галузі знань 14-Електрична інженерія за спеціальністю 141-Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за освітньо-професійною програмою магістерської підготовки (спеціалізацією) "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси", Денна, 2019.

Скачати файл

Англомовний навчальний план підготовки магістра з галузі знань 14-Електрична інженерія за спеціальністю 141-Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за освітньо-науковою програмою магістерської підготовки (спеціалізацією) "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси", Денна, 2019.

Скачати файл