toe209@gmail.com
+380506828007

Наші переваги

img

Навчання на Кафедрі теоретичної електротехніки це:

  • Навчання в провідному Університеті країни на БЮДЖЕТНІЙ формі навчання. Академічна стипендія: мінімальна 1660,00 грн.; відмінник 2416,00 грн.
  • Більше навчальних дисциплін, які реально знадобляться випускнику в професійній діяльності.
  • Вивчення мов програмування, програмованих логічних контролерів, промислової електроніки, мікропроцесорної техніки та всього, що потребують сучасні системи автоматизації на підприємствах паливно-енергетичного комплексу.
  • Вивчення програм, які реально використовуються в енергетиці: AUTOCAD, MATLAB, COMSOL MULTIPHYSICS, MICRO-CAP та інші.
  • Знання з економіки, організації енергетичного виробництва, стартап-проектів, маркетингу та продажу електротехнічного обладнання.
  • Комфортні умови проживання іногородніх студентів в гуртожитку блочного типу (дві окремі кімнати з Wi-Fi, душем, гарячою водою та санвузлом).
  • Навчання в невеликих групах з більш ефективною взаємодією студентів з викладачами.
  • Паралельне навчання на Кафедрі військової підготовки.
  • Додаток до диплома Європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) на англійській мові при працевлаштуванні за кордоном дозволяє займати всі затребувані професії, які входять до Міжнародної стандартної класифікації професій (International Standard Classification of Occupations, ISCO-2008)
  • Співпраця Кафедри з провідними роботодавцями та успішне працевлаштування всіх випускників.

Лідери за кількістю бюджетних місць

Спеціальність 141 - "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" стабільно входить у ТОП-10 списку лідерів за кількістю бюджетних місць.

За даними Міністерства освіти і науки України у 2016 році у ТОП-10 спеціальностей за кількістю бюджетників спеціальність 141 - "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" увійшла до трійки лідерів.

Детальніше

У 2018 році у ТОП-10 спеціальностей, на які виділено найбільше місць державного замовлення спеціальність 141 - "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" увійшла до п'ятірки лідерів.

Детальніше

Обирайте Факультет електроенерготехніки та автоматики, галузь знань 14 - Електрична інженерія, спеціальність 141 - "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" та освітню програму "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси"!

Електротехнічі пристрої використовуються в кожному виді діяльності, незалежно від його близькості до технічних робіт. Темпи виробництва електричної енергії та обсяги виробництва електротехнічної продукції в подальшому будуть тільки зростати. Використання енергії блискавки, побудова нових систем бездротової передачі енергії, підвищення ефективності бездротових зарядних пристроїв - ось далеко не повний перелік нових завдань, для вирішення яких, технічні фахівці, і передусім інженери-електрики, будуть завжди затребувані.

.