toe209@gmail.com
+380506828007

Абітурієнтам

img

Абітурієнти-2019!

Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Нова освітня програма "ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНІ ПРИСТРОЇ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЧНІ КОМПЛЕКСИ" охоплює самі різні способи використання електрики.

Сучасна енергетика

Випускники кафедри здатні вирішувати всі задачі сучасної енергетики, включаючи розробку, реалізацію та впровадження:

 • інтелектуальних систем керування будівлями (Smart Home)
 • суперконденсаторів та нових накопичувачів енергії
 • SCADA-систем
 • пристроїв захисту від блискавки котеджів, вітрових турбін, сонячних батарей, електричних підстанцій, ліній зв'язку та ліній електропередачі
 • автоматизації електротехнічних комплексів, технологічних процесів та електротехнологічних установок

Енергетика майбутнього

Випускники кафедри підготовлені до викликів енергетики майбутнього, включаючи:

 • грозову енергетику, як новий спосіб отримання енергії шляхом упіймання і перенаправлення енергії блискавок в електромережу
 • використання трансформаторів Тесла для бездротової передачі енергії на відстань

Електроенергетики будуть потрібні завжди

Електротехнічі пристрої використовуються в кожному виді діяльності, незалежно від його близькості до технічних робіт. Попит на електротехнічну продукцію зростає з кожним роком і в подальшому не буде знижуватися. Технічні фахівці, і передусім енергетики, будуть завжди затребувані. Ваше навчання буде присвячене новим тенденціям в галузі електроенергетики. За результатами навчання ви одержите диплом бакалавра про повну вищу освіту та право продовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

Кафедра теоретичної електротехніки забезпечує підготовку фахівців на БЮДЖЕТНІЙ основі за денною та заочною формами навчання за всіма освітніми ступенями:

Освітній ступінь "Бакалавр" (за сертифікатами Зовнішнього незалежного оцінювання).

На навчання приймаються особи з повною загальною середньою освітою.

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО та Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або для зарахування на навчання за квотою:

 • Українська мова та література: 100 балів
 • Математика: 100 балів
 • Фізика або Іноземна мова: 125 балів

або:

 • Українська мова та література: 100 балів
 • Математика: 125 балів
 • Фізика або Іноземна мова: 100 балів

У 2019 році приймаються результати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018 та 2019 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов, результати яких приймаються лише із сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 та 2019 року.

Студенти кафедри мають можливість навчатись в інституті військової підготовки, а також паралельно отримувати другу вищу освіту (на контрактній основі), наприклад, економічного або юридичного профілю тут же при Університеті. Студентам з інших міст та сіл України надається гуртожиток.

Освітній ступінь "Бакалавр" (за дипломом молодшого спеціаліста).

На навчання приймаються особи, які закінчили коледж або технікум та одержали диплом молодшого спеціаліста. Будуть навчатися за скороченою програмою 3 роки, замість 4.

Освітній ступінь "Магістр".

На навчання приймаються особи, які здобули освітній ступінь бакалавра відповідного напряму. Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної програми для навчання — освітньо-професійної або освітньо-наукової. Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів за освітньою програмою "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси" для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури.

Затребувані професії

Випускники кафедри теоретичної електротехніки після завершення навчання отримують диплом про вищу освіту державного зразка, а також додаток до диплома про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) на англійській мові і можуть займати всі затребувані посади як в енергетичному секторі Україні, так і за кордоном.

Всі посади входять до чинного класифікатору професій України ДК003:2010 та Міжнародної стандартної класифікації професій (International Standard Classification of Occupations 2008, ISCO-08). Переглянути весь список можна тут:

Детальніше

Наші координати в приймальній комісії:

16-й корпус КПІ ім. Ігоря Сікорського, 4-й поверх, кімната 146, Галузь знань: 14 "Електрична інженерія", спеціальність: 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітня програма підготовки: "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси".

Телефони для довідок:

 • +380506828007
 • +380957922874
 • +380442048239
 • +380442048235
 • +380442049061