toe209@gmail.com
+380506828007

Студентські конференції

img

Студентські конференції

Викладачі кафедри регулярно приймають участь у всеукраїнських, міжнародних наукових конференціях та у наукових конференціях і семінарах, які проводяться на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського та факультету електроенерготехніки та автоматики, у міжнародних конференціях організованих за підтримки Інституту інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE - Institute of Electrical and Electronics Engineers), Секції IEEE Україна.

На кафедрі регулярно проводяться наукові та методичні семінари, на яких заслуховують результати наукової роботи аспірантів та молодих вчених. На ці семінари запрошуються науковці з інших кафедр факультету та з інституту Електродинаміки НАН України.

Щорічно в листопаді-грудні на факультеті електроенерготехніки та автоматики КПІ ім. Ігоря Сікорського проводиться Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених, аспірантів та студентів "Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики".

Доповіді публікуються в електронному Міжнародному науково-технічному журналі молодих учених, аспірантів і студентів "Сучасні проблеми електроенергетики та автоматики".

Переглянути архів журнала можна тут:

Детальніше